Bugün tam 1 ay oldu!

2011-11-08 15:18:00

Bugün tam 1 ay oldu... Nasıl geçtiğini anlamadığım bir ay... Her şey o kadar güzel ki... 2 yıl öncesinde hayal ettiğim gibi her şey. Tam hayallerimin ortasındayım. 
 
Avrupa'nın orta yerinde konumlanan bu ülke de yapacağım çok şey; gezeceğim çok yer var.
 
Geride kalanlara özlemim her geçen gün artıyor ama burada da mutluyum işte...
 
İnsanlar tarafından çok sevildim. Çocuklar gitmediğim antrenmanlarda ağlıyor :) Spor koçlarım aile ortamlarına beni de dahil ediyor. Ve bunu diğer gönüllü arkadaşlara yapmıyorlar. Sadece bana yapmalarında ki sebep beni sevmeleri, beğenmeleri olsa gerek. Gittikleri tüm aile gezilerine beni de götürüyorlar :) Eşleri bana kek, ev yapımı reçel, turşu vb gönderiyor :) 
 
Çocuklar ve gençler arasında benimle fotoğraf çektirip facebook'ta fotoğrafı paylaşmak gibi bir akım başladı :) :) Esmer bir erkeksen 5-0 önde başlıyorsun gibi bir durum var burada :) (duyurulur :) )
 
Son bir haftadır Türkiye sunumları yapıyorum. Her sunumdan sonra inanılmaz alkışlanıyorum. İnsanlar Türkiye'ye uçak bileti ne kadar, üniversiteleriniz ne kadar gibi sorularla geliyor. Bu şehir artık Türkiye'nin çöl olmadığını ve Türkiye'ye kar yağdığını biliyor. Bu şehir artık Atatürk'ü ve YGA'yı biliyor. YGA ile ilgili sayıları ve destekçilerimizi insanlara sunduğum zaman ağızları açık kalıyor :) Sunumda en çok alkışı her zaman Pamukkale travertenleri, Fethiye ve Palandöken alıyor.
 
O alkışlar ve sonrasında gelen yorumlar aslında farkında olmadığım bir gerçekle yüzleştiriyor beni: Bizler çok şanslıyız. Harika bir doğaya ve tarihe sahibiz. Genç nüfusumuzla, yaptıklarımızla ve düzelteceğimiz yanlışlarla gerçekten çok büyük bir potansiyele sahibiz gelecek adına...
 
Geriye kalan 11 ayımda çok daha fazla şey öğrenip, öğretmeyi umarak...
 
Sevgilerimle.
 

713
0
0
Yorum Yaz